Revoltec SATA Cable UV

Tobulėjant kompiuterinei technikai, PATA (Parallel ATA) sąsają pakeitė kita, tobulesnė SATA (Serial ATA) sąsaja. Ši sąsaja pasižymi geresniu duomenų pralaidumu bei patogesnėmis jungtimis. Plačius PATA IDE kabelius pakeitė kelis kartus siauresni ir mažesni SATA kabeliai. Naudojant SATA, įrenginių pajungimas supaprastėjo bei tapo labiau prieinamas nepatyrusiems vartotojams. Šie siauri SATA kabeliai taipogi pagerino netrukdomus oro srautus korpuse - o tai teigiamas veiksnys, ypač jeigu naudojamos galingos vaizdo plokštės, kurios gerokai kaista.

Moderiai senuosius pilkus, plačius PATA IDE kabelius perdarydavo į žymiai plonesnius. Norintys estetinio grožio, galėjo įsigyti rounded tipo kabelius, kurie buvo įvilkti į spalvotus apvalkalus. Atkeliavus SATA į mūsų kompiuterius, plačių kabelių problema buvo išspręsta, tačiau ką daryti, jeigu Jums nepatinka raudoni SATA kabeliai? Išeitis - Revoltec kompanijos siūlomi nestandartiškai atrodantys įvairiaspalviai SATA UV kebeliai.

Žvilgsnis iš arčiau

Revoltec kompanijos gaminamų modding'o aksesuarų spektras yra ganėtinai platus: nuo aušintuvų iki kompiuterių korpusų. Šiandieną į mano rankas pateko mėlytas SATA UV kabelis. Štai kelios foto:


Dėžutėje randame stilingai atrodantį SATA kabelį. Mėlynas laido apvalkalas yra šiek tiek permatomas, nes pagamintas iš skaidraus plastiko.


Montavimas

Atėjo metas prijungti naująjį Revoltec SATA UV kabelį. Atjungiame seną kabelį nuo HDD bei prijungiame naują. Vėliau naująjį SATA kabelį prijungiame prie motininės plokštės SATA lizdo.

Šis Revoltec SATA kabelis yra UV jautrus, o tai reiškia, kad apšvietus jį UV šviesa, jis pradės švytėti. Pats metas įsitikinti, ar tai tiesa. Įjungiame UV CCFL lempą ir stebime pasikeitimus.

Kaip matome rezultatas tikrai gražus, kabelis iš tiesų reaguoja ir švyti UV šviesoje. Šis produktas pasižymi gera kokybe, visos siūlės kokybiškos, lygios. Gaminys pagamintas iš kokybiškų medžiagų, o tai garantuoja gaminio ilgaamžiškumą bei teisingą funkcionavimą.

Kompanija Revoltec pasirūpino, kad neliktų nuskriausti pirkėjai, kuriems priimtinos kitos spalvos. Revoltec siūlomų UV SATA kabelių spalvinė gama yra ganėtinai plati. Taipogi pardavime kelių skirtingų ilgių variantai. Pateikiu jų produkcijos pavyzdžius:

Išvados

Apžvelgęs šį Revoltec gaminį galėčiau išskirti tokius veiksnius:

Pliusai:
  • stilingai atrodantis
  • kokybiškas
  • UV jautrus
  • plati spalvinė gama
  • skirtingų ilgių modeliai
  • nebrangus
  • prieinamas Lietuvos pirkėjams
Minusai:
  • Nerasta

Revoltec SATA UV kabelis - puikus gaminys, pasižymintis gera kokybe bei išvaizda. Kiekvienas vartotojas galės pasirinkti sau tinkamiausią variantą. Rekomenduoju visiems, kam svarbūs netik esminiai dalykai, ir tiems, kas kuria asmeninį modding'o projektą ir nori suderinti visus komponentus iki menkiausių smulkmenų.
Jei norėsite pakomentuoti mano straipsnį arba pareikšti savo nuomonę, apsilankykite Modding.lt forume.

modding.lt Facebook'e

Reklama